Nabídka práce > Zámečník

Zámečník

Náplň práce

Zaměstnanec bude součástí týmu údržbářů (zámečníci a elektrikáři), kteří mají na starosti údržbu celé budovy včetně strojů a zařízení na slévárně, obrobně, lakovně.

Požadavky

-min. SOŠ, výučen v oboru strojírenství
-praxi min. 3 roky na stejné/podobné pozici
-manuální zručnost, pečlivost, samostatnost při práci, zodpovědnost, ochota učit se nové dovednosti
-vářecké zkoušky, VZV, jeřáb, vazač výhodou
-znalost hydrauliky, pneumatiky, CNC strojů a robotiky výhodou

Nabízíme

-měsíční mzdu odpovídající vaši praxi a dovednostem
-měsíční prémie až 20%
-náborový příspěvek ve výši až 10.000,-Kč
-odměna za aktivitu 2300 Kč
-příspěvek na penzijní připojištění 1000,- Kč
-příspěvek na dopravu 2,3 Kč na 1 km
-příspěvek na stravování
-25 dnů dovolené
-odměna až 10 000 Kč za doporučení nového zaměstnance
-věrnostní bonusy 5 000 Kč, 8 000 Kč,10 000 Kč
-příplatek za práci přesčas a ve státní svátek
-pololetní bonus, roční bonus
-odměna až 3000 Kč na Flexi pass
-příspěvek na multisport kartu

Hodnocení zaměstnance po 3 měsících, 9 měsících a pak pravidelně 1x ročně a s tím spojené i navyšování mzdy
Nástup možný ihned, smlouva na dobu neurčitou.

Informace o pozici

  • Cromodora Wheels
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 35.000-45.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mošnov