Nabídka práce > Pracovní příležitost pro osoby OZP v oblasti vzdělávání

Pracovní příležitost pro osoby OZP v oblasti vzdělávání

Náplň práce

Pozice: Lektor / Lektorka Školy Populo

Jsi OZP a tvůj handicap ti neumožňuje získat práci, která odpovídá tvým schopnostem? Miluješ vzdělávání, chceš pracovat s dětmi, ale bohužel ti nikdo takovou práci nenabídne?

Přidej se k nám, my víme, že dokážeš mnohem více! U nás můžeš svůj potenciál dále rozvíjet, a to navíc z pohodlí domova.

Jsme Škola Populo a již sedmým rokem se věnujeme individuálnímu doučování žáků základních, středních, ale i vysokých škol. Studenty připravujeme na přijímací zkoušky, maturity, k jazykovým certifikátům nebo k testům. Důležitá je pro nás schopnost lektora studenta motivovat, být jeho mentorem a navázat s ním vztah. Lidský přístup je tedy základním pilířem ve všech formách spolupráce.

Požadavky

perfektní znalost doučovaného předmětu (preferujeme matematiku, český jazyk a cizí jazyky, ostatní předměty po domluvě)
zápal pro práci s dětmi / teenagery i dospělými studenty
empatii a lidský přístup
zodpovědnost
schopnost pohybovat se v online prostředí
středoškolské/vysokoškolské vzdělání
kvalitní internetové připojení
dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

práci, která nemá žádné bariéry
lidský přístup
podporu koordinátorek a metodického centra
možnost rozvoje pedagogických dovedností
pedagogickou praxi (s možností potvrzení o zaměstnání)
flexibilní pracovní dobu
ohodnocení až 170 Kč/hod.

Další informace

Pokud tě nabídka zaujala, pošli svůj životopis rovnou na pozice@skolapopulo.cz

Informace o pozici

  • Škola Populo
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: až 170 Kč / hod.
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Práce z domova, 25 dní dovolené, Multisport karta a další
  • Vhodné pro: OZP
  • Místo pracoviště: Práce z domova