Nabídka práce > Manažer Prima podium

Manažer Prima podium

Náplň práce

Pro nadcházející sezónu 2023 a dále, hledám manažera mobilních podií. Práce na živnostenský list. Komunikace se zákazníkem, výběr brigádníků na stavění podií, kontrola bezpečnosti a kontrola pracovníků, logistika, dodržování termínů. Vyhledávání nových klientů.

Požadavky

Chuť se učit, odhodlání a preciznost, loajalita.

Nabízíme

Stálý job, volné vstupenky na všechny pořádané akce. Práci na IČO, home office, práce 4 dni v týdnu převážně víkendy. Po zaškolení a vzájemné důvěře vyšší mzda, benefity.

Další informace

Máme několik svých stálých klientů, kteří nám zaplní 70% našeho diáře tudíž práce není o tom intenzivně vyhledávat nové, ale postupně oslovit více klientů a naplnit kalendář na 100%.

Informace o pozici

  • Bohumil Rydrych
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: ČR, AJ
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Pardubice