Nabídka práce > MANAŽER/KA JAZYKOVÉ ŠKOLY

MANAŽER/KA JAZYKOVÉ ŠKOLY

Náplň práce

Pro prestižní jazykovou školu s více než 20letou tradicí a sídlem v Praze - Karlíně, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici "MANAŽER/KA JAZYKOVÉ ŠKOLY".

Hledáme samostatnou a energickou osobnost se znalostí anglického jazyka, která má chuť zařizovat, organizovat, koordinovat…

Manažer jazykové školy zodpovídá za vedení týmu jazykové školy. Řídí činnost LCC – koordinátorů firemní výuky a výuky pro veřejnost. Řídí práci týmu jazykové školy a plánuje využívání lidských zdrojů. Organizuje nábor nových lektorů, zastřešuje HR agendu směrem k lektorům a zodpovídá za finanční výsledky sekce jazyková škola. Společně s Academic Director zodpovídá za produktovou stránku činnosti sekce, navazuje a udržuje kontakt s klíčovými klienty a organizuje harmonogram výukového roku.

Požadavky

- Umíte pracovat a řešit problémy samostatně a je na Vás spolehnutí
- Používání selského rozumu
- Umění prosadit se věcnými argumenty, příjemně a přesvědčivé vystupovat
- Slovo „nejde to“ neznáte, naopak vždy hledáte co nejefektivnější řešení, tzn.
rychlé, jednoduché a s nejlepším výsledkem
- Silnou osobnost, která má organizační a manažerské dovednosti a nebojí se
komunikovat
- Vynikáte všestranností, všeobecným rozhledem, flexibilitou, odolností vůči
stresu, chuťí učit se novým věcem a analytickými schopnosti
- Charakterizuje Vás samostatnost, zodpovědnost, otevřenost, smysl pro fair play
a loajalitu

Nabízíme

- Platové ohodnocení 40-55tis. hrubého
- Zázemí rodinné firmy, skvělý kolektiv
- Společné akce - divadlo, pivo, společné snídaně
- Firemní teambuldingy
- Multisportkarta (i pro rodinné příslušníky - tzv. doprovodná), zvýhodněný tarif i pro
rodinné příslušníky,
- Týden dovolené navíc po půl roce
- Sick days 3 dny
- Moderní pracoviště v cool části Prahy, Karlíně
- Vstupenky do ZOO Praha
- Notebook, telefon

Informace o pozici

  • Maxwell International, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Plat: 40.000 - 55.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Zázemí rodinné firmy, skvělý kolektiv - Společné akce - divadlo, pivo, společné snídaně - Firemní teambuldingy - Multisportkarta (i pro rodinné příslušníky - tzv. doprovodná), zvýhodněný tarif i pro rodinné příslušníky, - Týden dovolené navíc po půl
  • Místo pracoviště: Thámova 32