Nabídka práce > PPC specialista

PPC specialista

Náplň práce

Vytváření a vedení online kampaní (Google Ads a Sklik (FB Ads výhodou)).
Rozvíjení projektů u stávajících i nových klientů.
Spolupráce s ostatními odděleními při tvorbě strategií.
Tvorba klientských reportů na míru.
Vyhodnocování úspěšnosti kampaní.
Průběžná implementace novinek do klientských kampaní.

Požadavky

S PPC máš zkušenosti minimálně 1 rok.
Vyznáš se v Google Analytics a Data studiu v rámci oboru PPC.
Dokážeš logicky číst v datech a číslech. Oceníme také, pokud máš analytické myšlení.
Čeština ti nedělá problémy a klientovi dokážeš odevzdat výstup bez gramatických chyb.
Funguješ skvěle samostatně i v rámci týmu.
Dokážeš přijmout zodpovědnost za svěřené projekty.
Hltáš novinky ve světě marketingu, máš chuť se neustále vzdělávat a nebojíš se výzev.

Nabízíme

Práci na IČO.
Motivující finanční ohodnocení dle zkušeností od 45 000 Kč do 55 000 Kč (další navýšení je možné dle znalostí a zkušeností).
Svobodu v práci. Pokud zrovna budeš potřebovat, není problém se domluvit na home office.
Flexibilní pracovní dobu. Svůj čas si můžeš organizovat podle svých potřeb.
Přátelskou atmosféru. Jsme tým mladých lidí, které jejich práce baví a jsou si navzájem inspirací.
Nastoupit můžeš ihned.

Další informace

Jsme online marketingová agentura Viktory, která sdružuje šikovné externí specialisty pod jedním brandem. Momentálně nás je okolo 40. Rosteme rychlým tempem a pracujeme nyní již i na vlastních projektech v rámci online marketingu s globálním přesahem. Zaměřujeme se převážně na PPC, webovou analytiku, sociální sítě, SEO a zbožové vyhledávače.

Aktuálně do Prahy hledáme PPC kolegu na plný úvazek, kterému nechybí pozitivní přístup, nadšení pro práci a chuť se učit od velmi zkušených kolegů z oboru. Kancelář máme ve Vršovicích, kde se rádi potkáváme u dobré kávy a PS5. Teď u nás nejvíce jede NHL 22, ale třeba nás naučíš nějakou jinou pecku. ?

Informace o pozici

  • Viktory
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: 45 000 Kč - 55 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 10 - Vršovice