Nabídka práce > Brigáda pomocní kuchaři, číšníci a barman (i studenti), víkend 3.-4. září 2022

Brigáda pomocní kuchaři, číšníci a barman (i studenti), víkend 3.-4. září 2022

Náplň práce

NABÍDKA BRIGÁDY KUCHAŘ & ČÍŠNÍK & BARMAN (i studenti) VÍKEND 3.9. a 4.9. 2022 v Boněticích (okres Tachov)
DRUH AKCE: česko-americká svatební hostina a příprava následné snídaně den poté
ČISTÁ MZDA:
2x pomocný kuchař: 180Kč/hod. (ideálně nástup už odpoledne 2.9. a příprava pokrmů na druhý den, 3.9. pak od 9:00 do 18:00, 4.9. příprava bufetové snídaně pro cca 40 hostů na 9:00, ubytování a strava zajištěna)
1x barman: 200Kč/hod. (pracovní doba 3.9. od cca 16:00 do druhé hodiny ranní, ubytování a strava zajištěna)
3x číšník a obsluha nápojové sekce a grilu: 180Kč/hod. (pracovní doba 3.9. od cca 13:00 do 23:00, ubytování a strava zajištěna)
NÁPLŇ PRÁCE:
2x kuchař: pod vedením šéfkuchaře příprava a aranžování jednoduchých teplých a studených předkrmů a pokrmů pro cca 50 svatebních hostů, které budou servírovány bufetovým stylem (například mini bruschetty, ovocné mísy, uzeniny a sýry, mini sendviče, italské houbové rizoto, vepřové mini řízečky, bramborový salát, těstoviny, marinovaná grilovaná žebra, studený krevetový salát, ceviche z bílé ryby...)
1x barman: moc by se hodily alespoň základy angličtiny, příprava koktejlů
3x číšník a obsluha nápojové sekce a grilu: aranžování bufetových stolů, kontrola bufetových stolů a průběžný úklid, vydávání a nalévání alko a nealko nápojů, doplňování ledu atd. Obsluha grilu bude mít na starosti přípravu žebírek, pomoc s přípravou marinády, základy angličtiny výhodou
KONTAKT : tel. nebo whatsapp 704448964, FB Iva Mladenovová, email ivafrosh87@gmail.com

Požadavky

3x číšník a obsluha nápojové sekce a grilu: 180Kč/hod. (pracovní doba 3.9. od cca 13:00 do 23:00, ubytování a strava

Nabízíme

Myslím, že hezkou brigádu v příjemném prostředí a kolektivu s dobrým jídlem a pitím.

Další informace

Pro jakékoliv další informace volejte nebo pište. Kdybyste se nedovolali, prosím napište sms a zavolám zpět. Telefon 704448964 i Whatsapp, email ivafrosh87@gmail.com

Informace o pozici

  • Secret Forest s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: základy angličtiny výhodou, ne podmínkou
  • Plat: 180-200Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: strava, nápoje i ubytování zdarma
  • Vhodné pro: brigáda pro pomocného kuchaře (pod vedením šéfkuchaře), číšníky, barmana, studenty hotelové školy, obory kuchař-číšník...
  • Místo pracoviště: Areál Letní Tábor Bonětice