Nabídka práce > GENIUS mateřská škola o.p.s. hledá Asistenta/ku provozu

GENIUS mateřská škola o.p.s. hledá Asistenta/ku provozu

Náplň práce

* poskytování individuální péče všem dětem respektive asistence dětem (mytí rukou, pomoc na WC, smrkání, pomoc s oblékáním, jídlem, dozor na zahradě apod.)
* asistence pedagogům a ostatním členům týmu dle potřeby
* běžný denní úklid pobočky
* nákup vymezeného sortimentu zboží - evidenci, nákup, přidělování a kontrolu používání ochranných prostředků
* dohotovování jídel, příprava na talíř a výdej, výroba jídel studené kuchyně
* organizace a zajišťování doplňujících a úklidových prací v kuchyních, organizace lednice, skladu

Požadavky

* ochotu, smysl pro detail a odpovědnost
* vstřícný a kladná vztah k dětem
* čistý trestní rejstřík
* potravinářský průkaz

Nabízíme

* hezké a příjemné pracovní prostředí
* nadšený pracovní kolektiv
* podnikové stravování
* práce na plný či částečný úvazek
* nástup 1.9.2022
* motivační finanční ohodnocení

Další informace

Jsme moderní bilingvní inovativní mateřská škola, která si klade za cíl objevovat a rozvíjet dětský potenciál. Na naše pobočky v Praze 4 a 10 (Hodonínská, Světická) hledáme Asistenta/ku provozu.

Jsme akreditovaná mateřská škola s tradicí od roku 2010, která je skvěle hodnocena ze strany České školní inspekce a patříme mezi nejkvalitnější předškolní vzdělávací instituce v ČR.

Informace o pozici

  • GENIUS Mateřská škola o.p.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20000
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 4 a Praha 10