Nabídka práce > Personalistka

Personalistka

Náplň práce

Přijmeme personalistku (ideálně s invalidním důchodem nebo OZZ) s praxí do chráněné dílny.
Práce je na HPP, nástup od 1.7.2022.
Místo výkonu práce Jarní 50, Brno. Nutná je praxe v personalistice minimálně 3 roky, nástupy, DPP, HPP zkušenost se smlouvami pro osoby s invalidním důchodem. Možnost využití firemního vozidla, služební telefon i notebook k soukromým účelům, 5 dní dovolené navíc. Mzda dle délky praxe a zkušeností od 24 000 - 28 000 + odměny.

Požadavky

Nabízíme

Informace o pozici

  • SEŽEV chráněná dílna s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 24 000 - 28 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: OZP, ID, OZZ
  • Místo pracoviště: Jarní 50