Nabídka práce > Poradenský psycholog

Poradenský psycholog

Náplň práce

 Psychologické poradenství a terapie pro jednotlivce, páry a rodiny
 Rozvodové a porozvodové poradenství včetně zprostředkování dohod o porozvodovém uspořádání
 Práce s rodinami ohroženými patologickými jevy
 Poskytování krizové intervence v náročných životních situacích
 Spolupráce s orgány sociálně právní ochrany dětí při pomoci problémovým a konfliktním rodinám

Požadavky

 Magisterské studium jednooborové psychologie nebo magisterské studium humanitního oboru včetně ukončeného sebezkušenostního výcviku
 Vhodné i pro absolventy
 Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
 Orientaci v oblasti manželského a rodinného poradenství, motivaci pro práci s cílovou skupinou
 Komunikativnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu, samostatnost i schopnost týmové práce, ochotu dále se vzdělávat.
 Znalost práce na PC

Nabízíme

 Smlouvu na dobu určitou s perspektivou doby neurčité
 Celý či zkrácený úvazek
 Zázemí zavedené organizace
 Zaškolení, možnost dělit se o zkušenosti s ostatními kolegy.
 Práci pod týmovou i individuální supervizí.
 Zodpovědnou, zajímavou a samostatnou práci.
 Možnost seberealizace, profesního a osobního růstu.
 Finanční ohodnocení 24 770 – 36 470 Kč dle dosažené praxe, po zkušební době osobní ohodnocení
 5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, FKSP

Další informace

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail.

Informace o pozici

  • Centrum intervenčních a psychosociálních služeb LK, p.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 24 770 – 36 470 Kč dle dosažené praxe, po zkušební době osobní ohodnocení
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity:  5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, FKSP
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou