Nabídka práce > Instalatér - topenář

Instalatér - topenář

Náplň práce

Co vás čeká?
-příprava vybavení a místa montáže
-montážní práce – montáž rozvodů vody, topení, klimatizace, kanalizace
-zhotovování úseků potrubí, jejich rozvětvování a připojování
-práce lisovací technikou za studena
-zhotovení kabelových tras pro elektrikáře
-izolace potrubí a armatur
-čtení projektové dokumentace, stavebních a technických výkresů
-evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
-podmínkou: zkušenosti v oboru
-zkušenost se letováním/svářením
-orientace v projektové dokumentaci
-zkušenosti s montáží lisovací technikou za studena
-znalost technologických postupů
- flexibilita
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- spolehlivost
- německý jazyk není vyžadován, na stavbě se mluví česky, slovensky, ukrajinsky a rusky

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?
- možnost ubytování v místě výkonu práce (Feldkirchen-Westerham)
- garantovaná německá mzda:
Instalatér – topenář s povolením vykonávat řemeslnou živnost v oboru vodoinstalatérství a topenářství: 30,00 € / cca 732,- Kč na hodinu

Další informace

Své životopisy zasílejte na e-mail: hunalova@haus365.eu
Informace o firmě najdete na www.HAUS365.cz; www.HAUS365.eu

Informace o pozici

  • HAUS365 GmbH & Co.KG
  • Zahraničí
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: německý jazyk není potřeba - na stavbě se mluví česky, slovensky, popř.rusky a ukrajinsky
  • Plat: cca 120.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: pro šikovné a zručné instalatéry a topenáře, kteří mají zájem o práci v zahraničí
  • Místo pracoviště: Mnichov a okolí