Nabídka práce > Řidič 12t, bez rozvážek

Řidič 12t, bez rozvážek

Náplň práce

Rozvoz zboží pro zákazníka - ze skladu do skladu, nakládky a vykládky provádí převážně skladníci (většinou plné auto).
Další práce jako udržování, úklid přiděleného vozidla.
Stání Křelov-Břuchotín, trasy většinou Brno, Ostrava atp, každý den doma.

Požadavky

Řidičské oprávnění sk. C, profesák - pokud chybí, můžeme se domluvit na dodělání v případě seriózního zájemce.
Zodpovědnost, svědomitost, pojištění "na blbost" - můžeme zařídit.
Pracovní úvazek 40 hod týdně - dle zákoníku práce, přesčasy placeny.

Nabízíme

Plat cca 28-30 000 čistého - dle dohody a schopností řidiče, vyplacený vždy 15. den v měsíci.
Požadujeme splnění minimálně 40 hod týdně dle zákoníku práce, cokoliv přesčas je placeno extra.
Případně můžeme nabídnout i brigádu na dohodu, plat dle domluvy.

Informace o pozici

  • zokej-stav, s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 36000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Křelov-Břuchotín