Nabídka práce > Zámečník/Svářeč

Zámečník/Svářeč

Náplň práce

Svařování (ocel, hliník) metodou MAG (CO2)
Sestavování jednotlivých částí výrobku, vyrovnávání, polohování, upínání apod.
Příprava a montáž zakázek dle výkresové dokumentace
Manipulace s materiálem a výrobky
Obsluha strojů ve výrobě.

Požadavky

Svařování vhodné i pro začátečníky
Znalost čtení výkresové dokumentace
Manuální zručnost
Zaměření na kvalitu odvedené práce, pracovitost, spolehlivost

Nabízíme

Práce na HPP
Plat: 240 – 270 Kč na hodinu
Nástup: možný ihned
Možnost plného zaškolení a získání svářečského průkazu
Příspěvky na obědy
Možnost ubytování
Místo pracoviště: Nový Bydžov – Zábědov
Sleva na firemní výrobky
Perspektivní a stabilní práci v rostoucí společnosti
Příjemné a moderní pracovní prostředí
Firemní zaměstnanecké a společenské akce

V případě zájmu o výběrové řízení na danou pozici nás kontaktujte na e-mail: prace@lamark.cz nebo na tel.:736 681 935.

Další informace

Společnost LAMARK s. r. o., významný český výrobce moderních a tradičních vjezdových bran, vchodových branek, plotových dílců a dalších výrobků s 18letou tradicí, hledá vhodného uchazeče na pozici Zámečník / Svářeč. Naše firma neustále roste a vytváří tak pracovní příležitosti pro talentované a nadšené lidi. Máte-li chuť společně s námi růst a tvořit, splňujete-li níže uvedené požadavky, pak jste správný kandidát na tuto pozici.

Informace o pozici

  • Lamark s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 240 – 270 Kč na hodinu
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Sleva na firemní výrobky, příspěvek na obědy, možnost ubytování.
  • Místo pracoviště: Nový Bydžov