Nabídka práce > Zootechnik, zootechnička

Zootechnik, zootechnička

Náplň práce

Řízení reprodukce, mléčné produkce, výživy a zdravotní management stáda
Provozní zootechnická evidence + editace dojírenského software
Ošetřovatelská péče o krávy i telata
Organizace práce při přechodu na robotické dojení
Samostatně i v týmu budete hledat řešení nejrůznějších problémů – stres, překážky ani časový tlak si na Vás nepřijdou.

Požadavky

Bystrá hlava, otevřené oči a selský rozum. To je základ.
Zemědělství, a především zvířata jsou Vaší vášní
SŠ vzdělání, praxe výhodou, nikoliv podmínkou
Zkušenost s robotickým dojením výhodou
Spolehlivost, zodpovědnost, důvěryhodnost, flexibilita, pružnost, schopnost samostatně řešit problémy
Ochota pracovat o víkendech, přesčas i o svátcích
Vhodné jak pro ostříleného matadora, tak absolventa s chutí se učit
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Práci na plný úvazek v největší mléčné automatizované bio farmě v ČR
Progresivně se rozvíjející mléčná biofarma plná nejmodernějších technologií
Odpovídající platové ohodnocení (25 000 – 35 000 Kč), po zapracování i více
Dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti
Mladý kolektiv s vášní a zapálením pro organické zemědělství
Podnikové benefity (roční motivační bonus, služební automobil, služební telefon, příspěvek na stravování, firemní akce, vánoční balíčky apod.)
Finanční odměny za pracovní a životní jubilea, nápad pro rozvoj společnosti

Další informace

Společnost Farma Otročín s.r.o. patří mezi největší ekologicky hospodařící bio mléčné farmy v ČR s roční produkcí 4 miliony litrů bio mléka a 25 % tržním podílem. Hospodaří na výměře 1750ha ve smíšené výrobě rostlinné a živočišné v CHKO Slavkovský les. Je dvorním dodavatelem bio mléka do mlékárny Hollandia a chová 700 dojnic plemene ČESTR a 240 matek masného plemene Charollais.

Jsme bio mléčná farma s vášní pro udržitelný způsob hospodaření. Jsme tým mladých inovativních ekologických zemědělců se zaměřením na produkci bio mléka. Prostřednictvím nejmodernějších technologií a nejprogresivnějších přístupů v souladu s organickým způsobem hospodaření chceme udávat trend. Chceme být vzorem moderního zemědělce. Chcete se k nám přidat?

Informace o pozici

  • FARMA Otročín s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 25 000 kč - 35 000 kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Auto i pro soukromé účely, firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, mobilní telefon, možnost občasné práce z domova, notebook, rozjezd zcela nového projektu – robotické dojení, příspěvek na stravován
  • Vhodné pro: Člověka se vztahem ke zvířatům a zájmem pracovat s nejnovějšími technologiemi.
  • Místo pracoviště: Otročín 2, 364 01 Otročín