Nabídka práce > mzdový účetní / mzdová účetní

mzdový účetní / mzdová účetní

Náplň práce

Komplexní zajištění účetní agendy a provádění samostatného výpočtu mezd. Zajištění výpočtu náhrady platu za dobu prvních 14 kalendářních dnů DPN, provádění ročního vyúčtování daně ze mzdy na žádost zaměstnanců, vyplňování evidenčních listů důchodového pojištění atp. Spolupráce s orgány zdravotního pojištění, sociálního zabezpečení.

Výběrové řízení zveřejněno na www.mzm.cz.

Požadavky

Předpoklady pro výkon funkce:
- SŠ vzdělání ekonomického zaměření nebo vyšší odborné vzdělání
- znalost pracovního práva a mzdových předpisů
- praxe v oboru mzdová účetní minimálně 3 roky
- praxe v prostředí příspěvkových organizací vítána
- logické myšlení, schopnost samostatné i týmové práce
- odpovědnost, časovou flexibilitu a ochotu se sebevzdělávat
- morální a trestní bezúhonnost
- znalost práce na PC, práce ve mzdovém programu Vema výhodou

Nabízíme

stravenky v hodnotě 110 Kč
200 hodin dovolené
práce v stabilním prostředí příspěvkové organizace ( muzeum)

Informace o pozici

  • Moravské zemské muzeum
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: od 22 000 do 32 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: stravenky v hodnotě 110 Kč, 200 hodin dovolené , práce v stabilním prostředí příspěvkové organizace
  • Místo pracoviště: Brno, Zelný trh 6