Nabídka práce > Traktorista - Krmič

Traktorista - Krmič

Náplň práce

Krmení skotu, podestýlání skotu (dojnice, býci, jalovice, telata). Vyhrnování hnoje. Údržba svěřených strojů.

Požadavky

Řidičský průkaz sk. T (ostatní průkazy a osvědčení výhodou), výhodou SOU zemědělského směru, traktorista – farmář (není podmínkou), časovou flexibilitu, pracovitost, zručnost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem).

Nabízíme

Nabízíme: Po zapracování mzda 37.000,- Kč, výkonnostní odměny, 5 týdnů dovolené, po zapracování smlouva na dobu neurčitou, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, příspěvek na tábor pro děti, možnost rekreace v podnikové chatě v Krkonoších, naturálie (pšenice, ječmen), pravidelné školení, možnost přidělení bytu v podnikové bytovce.

Další informace

Zemědělské družstvo Luštěnice (okres Mladá Boleslav) přijme na středisko ve Smilovicích pracovníka na pozici TRAKTORISTA - KRMIČ - Živočišné výroby.
Nástup od 1.7.2022
Místo výkonu práce: Luštěnice (okres Mladá Boleslav)
Požadujeme: Řidičský průkaz sk. T (ostatní průkazy a osvědčení výhodou), výhodou SOU zemědělského směru, traktorista – farmář (není podmínkou), časovou flexibilitu, pracovitost, zručnost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem).
Vhodné i pro absolventy (zaškolíme)
Kontakt: Alena Kovářová 721 359 983 kovarova@zdlustenice.cz

Informace o pozici

  • Zemědělské družstvo Luštěnice
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 37000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na tábor pro děti, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost rekreace v podnikové chatě v Krkonoších, možnost přidělení služebního bytu, naturalie) pšenice, ječmen, krmná
  • Vhodné pro: muže
  • Místo pracoviště: Luštěnice