Nabídka práce > Zámečník / svářeč CO2 (jednosměnný provoz; mzda až Kč 35.000,--; nástupní bonus Kč 20.000,--

Zámečník / svářeč CO2 (jednosměnný provoz; mzda až Kč 35.000,--; nástupní bonus Kč 20.000,--

Náplň práce

Vaše náplň práce:
- zámečnické a svářečské práce při výrobě ocelových svařenců z černé oceli.

Požadavky

Požadujeme:
- výuční list / SŠ vzdělání – strojírenské obory,
- praxe na pozici zámečník/ svářeč,
- manuální zručnost,
- znalost čtení technické dokumentace výhodou,
- praxe se svářením CO2 (svářečský průkaz EN -ISO 9606-1 135 výhodou),
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost.

Nabízíme

Nabízíme:
- nástupní bonus Kč 20.000,--,
- zázemí české stabilní společnosti s přátelským kolektivem spolupracovníků,
- pracovní smlouva na dobu neurčitou, možnost spolupráce na ŽL,
- jednosměnný provoz, pracovní doba 06:00 - 14:30,
- možnost rozšíření svářečské kvalifikace,
- odpovídající finanční ohodnocení (až Kč 35.000,--),
- propracovaný systém firemních benefitů (stravenkový paušál, občerstvení na pracovišti, 25 dní dovolené, pololetní odměny, vánoční příspěvky, roční navyšování mezd, firemní akce a mnoho dalšího….).

Další informace

Nástup: ihned nebo dohodou
Místo výkonu práce: Kupařovice 2
Kontakt:
Pavel Liškutín, tel.: 732660293, e-mail: pavel.liskutin@jsk-zamecnictvi.czmailto:pavel.liskutin@jsk-zamecnictvi.cz
Jaroslav Soukop, tel.: 731781369, e-mail.: jaroslav.soukop@jsk-zamecnictvi.cz

Informace o pozici

  • JSK-zámečnictví s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenkový paušál, občerstvení na pracovišti, 25 dní dovolené, pololetní odměny, vánoční příspěvky, roční navyšování mezd, firemní akce a mnoho dalšího…
  • Místo pracoviště: Kupařovice