Nabídka práce > Technik slaboproudých systémů

Technik slaboproudých systémů

Náplň práce

montáž a servis zabezpečovacích, kamerových, protipožárních, docházkových a přístupových systémů a příbuzných slaboproudých technologií

Požadavky

Elektrotechnické vzdělání, vyhláška 50/78 §6 výhodou, praxe výhodou v oblasti zabezpečovacích technologií (EZS, EPS, CCTV apod.), ochota cestovat po regionu, Řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, pružná pracovní doba

Nabízíme

pracovní poměr na dobu neurčitou, plat 25 - 35.000Kč/měsíc dle zapracování, firemní auto, mobil, NTB, příspěvek na stravování, pitný režim

Další informace

www.eurosys.cz

Informace o pozici

  • Eurosys s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 25.000,-Kč až 35.000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: firemní auto, mobil, NTB, příspěvek na stravování, pitný režim
  • Vhodné pro: vhodné i pro absolventy SOU nebo SOŠ - zaučíme
  • Místo pracoviště: Litoměřice