Nabídka práce > Správce sociálních sítí

Správce sociálních sítí

Náplň práce

Chcete nastartovat svou kariéru?

Pokud Tě baví sociální sítě, vyznáš se v PR a chceš se v této oblasti dál posouvat, pak máme nabídku právě pro Tebe!

Akademie psychologie hledá týmového parťáka na pozici social media & content specialist!

Jsme týmem průkopníků vzdělávání v psychologii, kdy je naším cílem zlepšovat schopnosti budoucích odborníků, kteří díky tomu budou moci co nejvíce pomáhat. Mimo to se zaměřujeme na psychoosvětové kampaně pro veřejnost a zvyšování duševního zdraví.

Co budou Tvé úkoly?
- Tvorba, propagace a správa sociálních sítí Akademie a jejích klientů.
- Community management nadšenců pro psychologii.
- Realizace kampaní a eventů.
- Do budoucna i možné vedení vlastního PR týmu.

Požadavky

Jaký/a bys měl/a být, aby se Ti u nás líbilo?
- Být zapálený pro svůj obor, kdy se neustále snažíš posouvat v tom, co tě baví a naplňuje.
- Zvládat pracovat samostatně a uplatnit své inovativní myšlení.
- Mít dobrý timemanagement, kdy dokážeš dotahovat věci do konce.

Co bys měl/a umět, aby se Ti u nás líbilo?
- Vytvářet poutavé propagační materiály a kvalitní PR texty.
- Zvládat práci v základních grafických programech (Canva, Photoshop).
- Orientovat se ve světě marketingu, digitálních technologií a médií.
- Vyznat se v algoritmech sociálních sítí, nástrojích pro jejich správu, interpretaci získaných dat a jejich zapojení do budoucích kampaní.

Nabízíme

Proč do toho jít právě s námi?
- Rádi přivítáme čerstvého absolventa či zapáleného studenta.
- Zpočátku nabízíme práci na DPP a v návaznosti na Tvou šikovnost na HPP.
- Možnost práce odkudkoliv.
- Bezpečný prostor pro dělání toho, v čem exceluješ, tvé nápady, realizování sebe sama a svých projektů.

Další informace

Pro více informací navštiv akademiepsychologie.cz/kariera

A v případě zájmu nám do 19. 6. pošli vyplněný formulář na stránce výše.

Těšíme se na Tebe!

Informace o pozici

  • Akdemie psychologie s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Zpočátku DPP, po zaškolení HPP
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: Čerstvé absolventy či studenty závěrečných ročníků