Nabídka práce > Učitel/učitelka katolické mateřské školy na plný úvazek

Učitel/učitelka katolické mateřské školy na plný úvazek

Náplň práce

Hledáme učitelku/učitele na plný úvazek s kvalifikací do katolické mateřské školy s úsměvem na tváři a chutí pracovat s dětmi. Hledáme nadšeného člověka, který má již nějakou pracovní zkušenost v mateřské škole nebo podobném předškolním zařízení. Do našeho mladého kolektivu dvoutřídní rodinné školky v Praze Holešovicích přivítáme zodpovědnou, kreativní a flexibilní osobu s vřelým vztahem k dětem. Vyžadujeme ochotu pracovat v týmu i samostatně a podílet se tak na vytváření vhodného vzdělávacího a výchovného prostředí pro děti od 3-6 let.
Nabízíme přátelský kolektiv a příjemné rodinné prostředí, podporu v sebevzdělávání a odpovídající finanční ohodnocení.
V případě zájmu prosím pošlete Váš profesní životopis na email TabakovaP@gmail.com
Budeme se moc těšit!

Další informace

www.kms-kliment.cz

Informace o pozici

  • Katolická mateřská škola sv. Klimenta
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 7 Holešovice