Nabídka práce > Hostesky a promotéři

Hostesky a promotéři

Náplň práce

Hledáme pro našeho klienta hostesky a promotéry na tento pátek - neděli (27.5. - 29.5.).
Jedná se o propagační akci, která bude v Teplicích na Zahájení lázeňské sezóny.

Vzhledem k tomu, že nás klient požádal o spolupráci na poslední chvíli, nabízíme velice výhodné podmínky každému členu promo týmu. Pracovní doba bude každý den 10 hodin. Za hodinu činí odměna 200 Kč + odměny. Základ je tedy celkem 6 000 Kč za tři dny práce.

Velikost promo týmu má mít minimálně 15 - 20 osob.

Co budeš dělat?
Účastníš se propagační akce, která tě bude bavit.

Co od tebe očekáváme?
- Budeš k dispozici od tohoto pátku do neděle
- Spolehlivost
- Komunikativnost
- Svědomitost
- Smysl pro humor
- Flexibilitu
- Věk mezi 18 - 30 lety

Co ti nabízíme?
- Účastníš se propagační akce, která tě bude bavit.
- Odměna 200 Kč / hod., tj. celkem 6 000 Kč + bonus při naplnění cíle a spolehlivosti

Pokud tě to zajímá, jednej rychle a ozvi se nám na e-mail ještě dnes.

Požadavky

Nabízíme

Další informace

Pokud tě to zajímá, jednej rychle a ozvi se nám ještě dnes na e-mail info@inoxus.cz.

Informace o pozici

  • INOXIA s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 6000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Bonusy při naplnění cíle
  • Vhodné pro: Muži a ženy ve věku 18 - 30
  • Místo pracoviště: Teplice