Nabídka práce > Účetní

Účetní

Náplň práce

· účetní agenda

· administrativní a organizační zajištění chodu příslušného pracoviště,

· příprava a evidence dokumentů včetně korespondence.

Požadavky

· minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru s maturitou,

· základní znalost podvojného účetnictví (účetní praxe podmínkou),

· uživatelská znalost MS Office,

· komunikační a organizační dovednosti,

· samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

· příjemné pracovní prostředí,

· finanční ohodnocení v souladu s příslušným nařízením vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, (9. platová třída),

· plný pracovní úvazek,

· 5 týdnů řádné dovolené, další výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (např.: FKSP, příspěvek na penzijní připojištění, 5 dnů indispozičního volna, atd.)

· pracovní poměr na dobu neurčitou a zahájení pracovního poměru v červenci 2022, případně dle dohody.

Další informace

V případě Vašeho zájmu zasílejte strukturovaný životopis s motivačním dopisem nejpozději do 15. června 2022 na e-mailovou adresu: sladovnikova@mpo.cz

Informace o pozici

  • Správa služeb MPO
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 32000 - 39000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů řádné dovolené, další výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (např.: FKSP, příspěvek na penzijní připojištění, 5 dnů indispozičního volna, atd.
  • Vhodné pro: účetní s praxí ve státní správě
  • Místo pracoviště: Na Františku