Nabídka práce > UČITEL/KA PRO BADATELSKOU VÝUKU

UČITEL/KA PRO BADATELSKOU VÝUKU

Náplň práce

Máte rádi práci s dětmi? Chcete učit smysluplně?

Pro naši školu hledáme kolegu na pozici UČITELE/KU PRO BADATELSKOU VÝUKU 2. STUPNĚ.

Požadavky

Koho to u nás bude bavit?
toho, kdo má upřímně rád děti a chce jim pomoci v jejich růstu,
toho kdo má vystudovanou fyziku, chemii, biologii,
každého, kdo má zájem o inovativní vzdělávací směry,
toho, kdo je proaktivním a samostatným člověkem,
každého, kdo umí a chce spolupracovat s kolegy,
všechny, kteří se chtějí neustále vzdělávat,
toho, kdo se chce podílet na budování pohodového a bezpečného prostředí – jak pro děti, tak pro dospělé.

Nabízíme

Můžete se těšit na:

podporující prostředí inovativního projektu (zaškolení, mentoring, další vzdělávání),
projekt, kterému záleží na lidech, kteří v něm pracují,
odborný a osobní růst,
podporu pro Vaši proaktivitu,
férové ohodnocení,
inspirativní prostředí a kolegy.

Další informace

Pokud se chcete stát naším novým kolegou/kolegyní, pošlete prosím životopis a motivační dopis na phouska@nadedine.cz.

Informace o pozici

  • Základní škola Na Dědině s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Ostrožská Nová Ves