Nabídka práce > Výroba klíčů

Výroba klíčů

Náplň práce

výroba klíčů, kopírování domovních čipů, prodej zámků, vložek a dalšího doplňkového sortimentu

Požadavky

Předchozí zkušenosti v oboru výhodou, ale ne podmínkou. Vše se dá naučit. Práce je nenáročná, ale je nutná jistá manuální zručnost. Pracuje se s jednoduchými stroji pro výrobu klíčů.
Pracovní doba 9-19h, alespoň 2 víkendy v měsíci, v případě zájmu i častěji. Nástup možný ihned.

Nabízíme

Práce na dohodu. Mzda 100Kč/h zaškolení, poté 130Kč/h - 150Kč/h v závislosti na tom, co vše budete schopni samostatně vyrobit. Pracuje se v jednom.

Další informace

V případě zájmu mi zašlete životopis a já Vás kontaktuji. Opravdu ale jen v případě, že dokážete být milí na zákazníky, chodit včas a odpočatí.

Informace o pozici

  • Key Point
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 130-150
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: kohokoli alespoň trochu manuálně zručného
  • Místo pracoviště: OC Krakov