Nabídka práce > Referent/ka technického úseku s NJ

Referent/ka technického úseku s NJ

Náplň práce

- zpracování cenových nabídek otvorových výplní a příslušenství dle požadavků zákazníka
- konstrukční činnost v souladu s technickou dokumentací
- technická podpora a poradenství koncovým zákazníkům
- práce v konstrukčním a výrobním programu KLAES
- zadávání zakázek do výroby
- denní komunikace se zákazníky v NJ slovem i písmem

Požadavky

- min. SŠ vzdělání stavebního nebo technického směru
- znalost NJ slovem i písmem
- technické myšlení, pečlivost, aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Lotus Notes)

Nabízíme

- perspektivní a odpovědnou práci ve stabilní české společnosti
- HPP, 23 dnů ŘD
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- zaučení od zkušených kolegů
- vánoční odměna a dárky
- bezplatné využití firemní posilovny a sauny

Informace o pozici

  • RI OKNA a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: NJ
  • Plat: 30000 - 35000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Bzenec