Nabídka práce > Executive Assistant/ Office manager

Executive Assistant/ Office manager

Náplň práce

Administrativní podpora pro management společnosti
Být průvodcem globální organizace Plex jako zaměstnavatele v EU / České republice
Pomoc se správou zaměstnaneckých benefitů
Koordinace náborové činnosti (interní/externí) pro obsazení otevřených pozic
Působit jako office manažer a spojka zpět do korporátních funkcí Plex a oddělení Rockwell, včetně lidských zdrojů, financí a IT
Zajištění obchodních cest, rezervace letenek a ubytování a následné vyúčtování
Koordinace zákaznických akcí, udržení dobých vztahů se zákazníky / kontaktní údaje zákazníků
Další administrativní úkony dle požadavků nadřízeného

Požadavky

3+ let v podobné pozici včetně základního HR,
Zkušenosti s administrativní podporou vedoucích pracovníků v korporátním prostředí
Schopnost řídit více priorit a těsné termíny
Vynikající verbální a písemné komunikační dovednosti, včetně plynulé znalosti češtiny a angličtiny
Schopnost dodržovat a hlídat termíny, zodpovědnost za svěřené projekty
Základní znalosti pracovního práva EU/ČR
Zkušenosti s prací s citlivými a důvěrnými informacemi s vysokým stupněm integrity
Schopnost učit se nové softwarové aplikace

Nabízíme

Konkurenceschopné platy
Štědré benefity - kafeterie, stravenky, proplácení telefonního tarifu, příspěvek na cestu do práce, občerstvení na pracovišti, bonus za doporučení kandidáta na otevřenou pozici atd.
Velkorysé podmínky dovolené - 5 týdnů dovolené, 5 Sick days, další volno dle potřeby atd.
Možnost částečné práce z domova (2/3)
Moderní plně servisované kanceláře, stanice metra Nádraží Holešovice (trasa C) se nachází hned vedle administrativní budovy.

Další informace

Plex je více než jen softwarová společnost – jsme tým disruptorů, kteří jsou hnací silou inovací.

Hledáme vysoce kvalifikované a vášnivé lidi, kteří nám pomohou udělat něco odvážného, obtížného, neuvěřitelně obohacujícího a zábavného. Pokud jste připraveni se inspirovat, řešit problémy, profesionálně růst a rozvinout svůj talent... pak nám napište hned dnes.

ZNÍ TO JAKO VAŠE VYSNĚNÁ PRÁCE?

Přihlaste se ještě dnes nebo se podívejte na další otevřené pozice https://www.plex.com/company/careers

NADŠENÝ Z PLEXU, ALE NE Z PLOŠINY

Informace o pozici

  • PLEX SYSTEMS CZ S.R.O.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický, Český
  • Plat: 40 000 - 50 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 20.000 Kč Edenred benefit, 100 Kč stravenky, příspěvek na dopravu, možnost HO,
  • Místo pracoviště: Plynární 1617/10, Praha – Holešovice