Nabídka práce > Příslušník Vězeňské služby ČR (strážný, dozorce)

Příslušník Vězeňské služby ČR (strážný, dozorce)

Náplň práce

Příslušník vězeňské služby vykonává službu ve vazební věznici, věznici, ústavu zabezpečovací detence, v budovách soudů, státních zastupitelství a Ministerstvu spravedlnosti České republiky. Zajišťuje práva a povinnosti obviněných a odsouzených ve věznici, vazební věznici a ústavu zabezpečovací detence.

Požadavky

· min. střední vzdělání s maturitní zkouškou,
· občanství ČR,
· zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby,
· není členem politické strany nebo politického hnutí,
· nevykonává živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost.

Nabízíme

· stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem, výhody služebního poměru (např. příplatek za rizikové prostředí, 100 % služební příjem v době nemoci a OČR),
· základní doba služby příslušníka je 37,5 hodiny týdně, dovolená v délce 30 dní, příslušníci mají možnost ve volném čase využívat sportovní (posilovna) a rehabilitační zařízení bezpečnostního sboru, po 15-ti letech služby nárok na každoroční čtrnáctidenní ozdravný pobyt v lázních nebo rekreačních zařízeních Vězeňské služby ČR a výsluhové nároky,
· příspěvek z FKSP na rekreace, stravování, kulturní a sportovní akce a potřeby ve výši 9500,- Kč ročně a bezúročné půjčky,
· náborový příspěvek ve výši 75.000,- Kč.

Další informace

Předpokládaný termín nástupu: dohodou

Informace o pozici

  • Věznice Břeclav
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: nástupní služební příjem 28 320,- Kč, po nástupním kurzu od 30 360,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: náborový příspěvek 75 000 Kč, 30 dnů dovolené
  • Vhodné pro: absolventy, ale i starší
  • Místo pracoviště: Věznice Břeclav, Za Bankou 3, 690 02 Břeclav