Nabídka práce > Výrobní technik - přestavba vozidel

Výrobní technik - přestavba vozidel

Náplň práce

CO VÁS ČEKÁ:
Jsme menší firmička, která je na českém trhu 5. rokem. Zabýváme se hlavně přestavbou a úpravou vozidel pro státní sektory, (hasiči, armáda, policie) ale i drobnými instalacemi pro vylepšení našich/vašich aut.

Požadavky

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT:
Hledáme kolegu, který je samostatný, zodpovědný, manuálně zručný. Někoho, kdo rád přispěje svou osobou k příjemnému fungování a plynulému chodu firmy.

VÝHODOU BUDE, POKUD BUDETE UMĚT:
Šroubovat, vrtat, řezat, práce se dřevem, hliníkovými profily.

Nabízíme

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:
- Stabilní zázemí české rodinné firmy
- Malý přátelský kolektiv
- Volné víkendy a svátky
- Plat 38 000 Kč - 40 000 Kč (po 1 roce navýšení mzdy o 2 000 Kč)
- Příspěvek na stravné
- Zvýhodněné nákupy v rámci firmy

Informace o pozici

  • EMBEFOR, s. r. o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: není třeba
  • Plat: 38 000 Kč - 40 000 Kč (po 1 roce navýšení mzdy o 2 000 Kč)
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Kuřim