Nabídka práce > Šéfkuchař/ka

Šéfkuchař/ka

Náplň práce

Přijmeme samostatného zaměstnance do školní jídelny-Praha, Nusle. Jedná se o vaření stravy pro základní školu. Pracovní doba: pondělí-pátek 6.00-14.30. Nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení, zázemí moderní společnosti, moderní technologie a příspěvek na stravování. Požadujeme praxi, spolehlivost a trestní bezúhonnost. Nástup možný od srpna 2022.

Požadavky

Požadujeme zodpovědný přístup k práci, samostatnost, flexibilitu a chuť pracovat. Požadujeme čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

Nabízíme práci ve stále se rozvíjející společnosti, práci s moderními technologiemi, příspěvek na stravování, velmi dobré finanční ohodnocení, přátelský kolektiv

Informace o pozici

  • EKOLANDIA, školní catering, mateřská škola s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na stravování, práce v moderní společnosti
  • Místo pracoviště: Praha 4 - Nusle