Nabídka práce > Asistentka prodeje

Asistentka prodeje

Náplň práce

Hledáme na DPP spolehlivou kolegyni, kolegu pro obchody v Praze 4 a 10,zabývající se prodejem zdravé výživy, bylinek a pro obsluhu výdejního místa zásilek. Upřednostňujeme studenty . Časová flexibilita a spolehlivost podmínkou.

Popište za co budou noví kolegové zodpovědní, jejich pozici v týmu a úkoly, které budou nejčastěji řešit. Čím konkrétnější budete, tím vyšší je šance, že se přihlásí ten pravý člověk.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Základní znalosti přírodní medicíny výhodou, příjemné vystupování a fyzická zdatnost.

Co musí vhodní uchazeči nutně umět a ovládat? Uveďte skutečně jen to, na čem trváte — stává se, že lidé neodpovídají na inzeráty, u kterých nesplňují všechny požadavky na 100 procent.

Výhodou bude, pokud budete umět

Základní znalost bylin, orientace v produktech zdravé výživy.

Sem uveďte takové znalosti a dovednosti, na kterých sice nutně netrváte, ale které na této pozici oceníte.

Co vám můžeme nabídnout

Odpovídající finanční ohodnocení, příjemná práce , pohodový kolektiv.

Nejsilnější argumenty, proč se na vaši pozici přihlásit. Je u vás možnost kariérního postupu, silná firemní kultura, nadstandardní benefity? Tohle je to pravé místo, kde to uvést.

Informace o pozici

  • Novák s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 28000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek