Nabídka práce > Prodavač/prodavačka ve farmářském řeznictví

Prodavač/prodavačka ve farmářském řeznictví

Náplň práce

- připravovat ty nejvíc lákavý masový pulty
- chystat si dodavatelské objednávky
- vychystávat objednávky z našeho eshopu
- doplňovat sortiment, hledat nové možnosti podle požadavků zákazníků
- uklízet prodejnu a zázemí

Požadavky

- alespoň trošku znát dělení masa a druhy uzeniny, zbytek se u nás doučíš
- komunikovat se zákazníky (osobně, přes mail, sociální sítě a další komunikační platformy)
- zkušenost s maloobchodním prodejem nebo v gastro oboru nutná
- dobrý písemný i ústní projev (nemusíš být žádný řečník, ale správná gramatika a vyjadřování je nutností v denním kontaktu se zákazníkem)

Nabízíme

Práci v dynamické, rozrůstající se firmě.
Mladý příjemný kolektiv.
Firemní benefity.
Možnost profesního růstu.

Další informace

Budujeme novou prodejnu farmářského řeznictví v Liberci. Jsme nadšenci, které baví řemeslo a od roku 2018 tvoříme výrobky s vysokou přidanou hodnotou. V roce 2022 jsme se přestěhovali do nové výrobny v Liberci, kde v létě otevřeme také prodejnu masa a regionálních potravin. Jsme malý kolektiv kolegů a přátel a hledáme další nadšence do týmu, kteří budou rozvíjet naši myšlenku udržitelného přístupu a výroby kvalitních potravin.

Nyní potřebujeme dva nové kolegy či kolegyně, kteří se budou starat o denní chod prodejny.

Informace o pozici

  • MASS.NA - Liberec
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: základní znalost: AJ/NJ (výhodou, nikoliv podmínkou)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: zaměstnanecké slevy na produkty, motivační program
  • Místo pracoviště: Liberec 14