Nabídka práce > Zahradník/ce

Zahradník/ce

Náplň práce

Pracovní náplň:
- podílí se na zajištění správy a údržby zahrady (odborná péče o vegetační prvky –
květinové záhony, keřové skupiny, dřeviny aj.)
- podílí se na údržbě a úklidu zahrad včetně chodníků, společných prostor, schodišť,
zelených pásů apod.
- obsluhuje malou zahradní mechanizaci
- podílí se na přípravě akcí, které zaměstnávající organizace pořádá (pomáhá při
přípravě výstav, exteriérových i interiérových instalací a veřejných akcí kulturního a
společenského charakteru v režii správy zahrad a zámku)
- podílí se na zahradnických službách v rámci jiné činnosti (aranžerská činnost, příprava
a prodej aranžerských výrobků, realizace v rámci jiné činnosti)
- zapojuje se a pomáhá při vzdělávacích činnostech

Požadavky

Požadavky:
- ŠS nebo SOU vzdělání zahradnického nebo příbuzného oboru
- praxe v oboru
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, organizační a komunikační
schopnosti
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B
Výhodou:
- práce na PC (Word, Excel aj.)
- další dosažená profesní kvalifikace – ochrana rostlin, ošetřování a péče o dřeviny,
práce ve výškách, obsluha drobného motorového nářadí

Nabízíme

Nabízíme:
- místo výkonu práce – Podzámecká zahrada při Arcibiskupském zámku v Kroměříži –
práce v zajímavém prostředí – péče o památku UNESCO
- odpovídající platové zařazení
- možnost osobního ohodnocení při dobrých pracovních výsledcích
- pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování
- termín nástupu k 1.7.2022 /případně dle dohody/

Další informace

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete:
- strukturovaný profesní životopis s adresou, číslem telefonu a e-mailem
- motivační dopis
- kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- výpis z rejstříku trestů
Požadované podklady zašlete prosím na e-mailovou adresu krupova.lenka@ado.cz,
nejpozději do 15.05.2022. Do předmětu uveďte: Výběrové řízení – zahradnice.

Informace o pozici

  • Správa Arcibiskupského zámku a zahrad v Kroměříže, z.ú.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Kultura a umění, Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: platové zařazení dle vnitřních předpisů
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, práce v zajímavém prostředí - péče o památku UNESCO
  • Místo pracoviště: Kroměříž