Nabídka práce > Produkční manažer/ka a asistent/ka ředitele

Produkční manažer/ka a asistent/ka ředitele

Náplň práce

Pracovní náplň:
- vede kancelář ředitele, včetně administrativní agendy
- zajišťuje a vykonává přípravu, průběh, dozor a management kulturních akcí a výstav,
exteriérových instalací a veřejných akcí kulturního a společenského charakteru
- zajišťuje marketing a propagaci organizace
- připravuje smlouvy krátkodobých nájmů a dalších akcí, provádí dohled nad těmito
akcemi
- vyhledává mimorozpočtové finanční zdroje a připravuje projektové žádosti

Požadavky

Požadavky:
- tvůrčí a koncepční myšlení
- znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel)
- aktivní znalost jednoho světového jazyka výhodou
- komunikační schopnosti
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a flexibilita
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B
Výhodou:
- praxe v oblasti kulturního dědictví a cestovního ruchu
- znalost problematiky památkové péče

Nabízíme

Nabízíme:
- místo výkonu práce – Arcibiskupský zámek v Kroměříži – práce v zajímavém
prostředí – péče o památku UNESCO
- stabilitu organizace
- odpovídající platové zařazení
- možnost osobního ohodnocení při dobrých pracovních výsledcích
- pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování
- termín možného nástupu k 01. 07. 2022 /případně dohodou

Další informace

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete:
- strukturovaný profesní životopis s adresou, číslem telefonu a e-mailem
- motivační dopis
- kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- výpis z rejstříku trestů

Požadované podklady zašlete prosím na e-mailovou adresu uhlir.jiri@ado.cz, nejpozději do
15. 05. 2022. Do předmětu uveďte: Výběrové řízení – produkční manažer a asistent/ka
ředitele.

Informace o pozici

  • Správa Arcibiskupského zámku a zahrad v Kroměříže, z.ú.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance, Kultura a umění, Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: aktivně jeden světový jazyk
  • Plat: platové zařazení dle vnitřních předpisů
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, práce v zajímavém prostředí - péče o památku UNESCO
  • Místo pracoviště: Kroměříž