Nabídka práce > Flexibilní práce/brigáda - Konzultant, administrativní pracovník

Flexibilní práce/brigáda - Konzultant, administrativní pracovník

Náplň práce

Administrativa
Komunikace s týmem
Tvorba prezentací

Po zaučení možnost:
Vedení týmu
Organizace týmových akcí
Organizace školení

Požadavky

Chuť vybočit z davu a pracovat na svém růstu. Pokud Tě baví práce s lidma a děsí Tě být zavřený mezi čtyřmi stěnami o samotě - tak si náš člověk.
Chceš na sobě makat a učit se novým věcem, protože stereotypní práce by Tě přivedla do hrobu, tak Tě rádi uvítáme v našem kolektivu.
A jestli máš soutěživého ducha a chceš být za svojí práci náležitě odměněn, tak už nemusíš dlouho přemýšlet, protože my si šikovných a schopných lidí opravdu vážíme a rádi to dáváme najevo :)

Nabízíme

Práce v dynamické firmě
flexibilní pracovní dobu (cca 20h týdně)
Kariérní růst
Práce v mladém kolektivu
Krásné kanceláře na Praze 1 s výhledem na Národní muzeum
Cesty do zahraničí
Osobní rozvoj
Možnost práce z domova

Další informace

Taky Tě rozčiluje, že všechny slušně placené práce chtějí praxi minimálně X let? A kladeš si otázku, kde má praxi mladý člověk získat, když ho bez ní nikde nevezmou? Tak To jsi na správném místě!
Máme důmyslný systém zaškolení, který Ti pomůže nastartovat skvělou kariéru!
Pošli nám Tvůj životopis, ať se společně můžeme podívat na možnosti rozjezdu Tvého nového lifestylu :)

Informace o pozici

  • Petra Šabatková
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Management, Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina výhodou
  • Plat: 150/h
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: celoživotní vzdělávací program, mezinárodní prostředí, cesty do zahraničí, firemní večeře, odměnové akce, teambuldingy
  • Vhodné pro: Studenty, absolventy vysokých škol, pomaturitní studia, part-time job pro zaměstnané
  • Místo pracoviště: Praha