Nabídka práce > INZERÁT PROVOZNÍ ASISTENT/KA - Institut osobního rozvoje

INZERÁT PROVOZNÍ ASISTENT/KA - Institut osobního rozvoje

Náplň práce

Miluješ osobní rozvoj a práci s lidmi? Je pro Tebe potěšením, když můžeš někomu pomoci? Chceš uplatňovat svou kreativitu v místě, kde to lidé opravdu ocení a každá Tvoje činnost bude smysluplnou pomocí?

Do pražského týmu institutu osobního rozvoje a seznamovací agentury, hledáme proaktivního, pečlivého a pečujícího člověka na pozici PROVOZNÍ ASISTENT/KA.

Možná hledáme právě TEBE :-)

Jsme tým koučů a terapeutů, které spojuje celistvý pohled na zdraví a pohodu člověka. Již 7 let poskytujeme klientům podporu při hledání cesty k jejich rovnováze, spokojenosti a zdraví v osobním, partnerském i profesním životě. Nabízíme komplexní transformační programy, rozvojové kurzy a individuální odborné terapie. Vedle toho je v našem krásném prostoru ve Zborovské ulici také seznamovací agentura Náhoda.

Co tě čeká:
✷ Budeš pravou rukou Business manažerce a Vedoucí kanceláře,
✷ asistovat a pečovat o naše kouče, terapeuty a partnery Institutu,
✷ přijímat rezervace, plánovat schůzky, termíny a hlídat kalendáře,
✷ komunikovat s a opečovávat klienty a návštěvy (telefon, sms, email, chat a osobně),
✷ pomáhat s přípravou školení, workshopů a kurzů, od nápadu k realizaci (včetně např. zajištění občerstvení a individuálních potřeb),
✷ pomáhat s propagací firmy (zachycováním momentu videem nebo fotkou, aby z toho náš marketingový tým tvořil obsah na sociální sítě),
✷ připravovat podklady pro účetní,
✷ pomáhat se zajištěním plynulého chodu kanceláře a provozu,
✷ nárazově zajišťovat servis příslušenství a řešit objednávky,
✷ komunikovat se správcem budovy,
✷ a to v pracovní době 8:30 - 17:00 nebo dle dohody.

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti hledáme:
✷ Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání,
✷ pozitivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost,
✷ hravé zvládání stresových situací a dobré organizačními schopnosti,
✷ komunikační dovednosti (především přes telefon, ale i psanou formou),
✷ základní zkušenost s propagací a přípravou školení,
✷ proaktivní přístup a schopnost učit se novým věcem,
✷ uživatelská znalost práce s PC (word, excel, atd.)

Nabízíme

Nabízíme:
✷ Motivační finanční ohodnocení 180 až 200,- Kč/hod. + success fee, spolupráci na ŽL,
✷ stabilní práci v příjemném a pohodovém kolektivu,
✷ krásné, čisté a útulné kanceláře v centru Prahy ÚJEZD),
✷ skvělou dopravní dostupnost,
✷ spolupráci s našimi odborníky na svém osobním rozvoji (koučování, terapie, fyzioterapie, výživa, jóga),
✷ možnost využití služeb a vzdělávacích kurzů institutu za zvýhodněné ceny.

Další informace

Chceš to u nás zkusit?
Pošli nám svůj životopis a pár informací o sobě na:
darina.kandracova@opravdovost.cz

Těšíme se na tebe

Opravdovost

P.S. Všechny aktuální volné pozice v institutu Opravdovost najdeš zde: https://opravdovost.cz/pozice-welcome-manager-provozni-asistentka-recepcni/

Informace o pozici

  • Opravdovost
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: 180 až 200,- Kč/hod. + success fee
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Opravdovost - Zborovská, Praha 5