Nabídka práce > OBSLUHA VE FITNESS CENTRU

OBSLUHA VE FITNESS CENTRU

Náplň práce

HLEDÁTE zajímavou, pohodovou brigádu, práci v atraktivním prostředí se zajímavými lidmi? FITNESS TYRAN v Berouně nabízí možnost spolupráce, ideální nejen pro studenty, ale i pro starší generaci, kterou zajímá sportovní prostředí. Pracovní dobu je možné domluvit dle Vašich možností (přes týden i víkendy) a jsme schopní Vám zajistit i bydlení, pokud byste měli zájem o dlouhodobou spolupráci. Můžete se stát i provozním. Cvičení při spolupráci můžete mít ZDARMA! Také si u nás můžete pronajmout další zařízené prostory pro sport, relaxaci a další služby, spolupracovat jako trenéři, cvičitelé a využít možnosti spolupráce i v našich dalších aktivitách! Kontakt a další informace na tel. 602330505, 602330508 a na www.tyran.cz.

Požadavky

SPOLEHLIVOST, CHUŤ PRACOVAT, ROZVÍJET SE, POZNÁVAT NOVÉ LIDI A PROSTŘEDÍ

Nabízíme

Další informace

Informace o pozici

  • PAVEL VRÁNA
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 100/HOD
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: CVIČENÍ ZDARMA - MOŽNOST UBYTOVÁNÍ
  • Vhodné pro: STUDENTY, MLADÉ I STARŠÍ VE SPORTOVNÍM PROSTŘEDÍ
  • Místo pracoviště: BEROUN CENTRUM