Nabídka práce > Event koodrinátor/koordinátorka

Event koodrinátor/koordinátorka

Náplň práce

- Celková koordinace akcí Podnikatelského a inovačního centra
- Spolupráce na programovém konceptu akcí
- Komunikace s účastníky a hosty akcí, včetně zahraničních, a to z nejrůznějších oblastí (př. akademická sféra, veřejné instituce, podnikatelský nebo neziskový sektor)
- Zajištění denního provozu centra
- Ve spolupráci s marketingovým oddělením Pražského inovačního institutu (Pii) koordinovat průběh akcí a návaznou multikanálovou komunikaci
- Zajišťovat organizační podporu pro jednání odborných inovačních platforem
- Ve spolupráci s grafikem vytvářet podobu komunikačních materiálů
- Spolupráce s odborníky Pražského inovačního institutu a podpora jejich odborných aktivit

Požadavky

- Být evenťákem tělem i duší
- Schopnost fungovat v týmu nadšenců do inovací
- Skvělé komunikační dovednosti, proaktivitu, organizační schopnosti
- Profesionální a příjemné vystupování a schopnost jednat se zástupci veřejné správy, akademické obce, byznysu a čelních představitelů města a státu
- Zájem sledovat a aplikovat nejnovější trendy v oblasti podnikání a inovací
- Zodpovědnost, flexibilitu, samostatnost a odolnost vůči stresu
- Znalost anglického jazyka na dobré úrovni (psaný i mluvený projev)
- Flexibilita pro Tebe není jen gymnastickou dovedností
- Ochota učit se nové věci a přiložit ruku k dílu tam, kde je třeba

Nabízíme

- Podíl na strategickém rozvoji inovační značky Prahy
- Možnost podílet se na akcích pro vesmírná bádání či milionové start-upy
- Práce s nejrůznějšími sektory (byznys, veřejná správa, akademická sféra)
- Smysluplnou a rozmanitou práci na zajímavých a inspirativních projektech
- Samostatnost a příležitost k osobnímu rozvoji
- Flexibilní pracovní dobu s možností částečné práce z domova
- Přátelský kolektiv spolupracovníků a férové jednání
- Mít volnou ruku pro realizaci svých nápadů
- Jednou Ty, jednou já – práci si naplánuješ dle tvých možností
- Motivující finanční ohodnocení
- Notebook, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené plus 3 sick days ročně
- Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Další informace

V přihlášce nutně potřebujeme:

1. strukturovaný životopis
2. motivační dopis s uvedením relevantních zkušeností v rozsahu max. 1 NS

Pečlivě prostudujeme všechny došlé přihlášky, ale vyhrazujeme si právo ozvat se pouze těm kandidátkám a kandidátům, kteří nejlépe splňují naše požadavky.

Způsob podání přihlášky:
Elektronicky na uvedenou kontaktní adresu včetně povinných příloh (neúplné přihlášky nebudou akceptovány).

e-mail: bednarova@prahainovacni.eu
Termín pro podání přihlášek: 17. května 2022

Kontakt:
Mgr. Aneta Bednářová
programová manažerka Podnikatelského a inovačního centra hl.m.Prahy
bednarova@prahainovacni.eu
606 376 080

Informace o pozici

  • Pražský inovační institut, z.ú
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolvent
  • Místo pracoviště: Podnikatelské a inovační centrum hl. m. Prahy, Charvátova 6