Nabídka práce > Práce v beauty studiu - tělová péče, recepce

Práce v beauty studiu - tělová péče, recepce

Náplň práce

Co tě čeká?

- komunikace s lidmi
- tělová péče, procedury
- pomoc na recepci, prodej

Požadavky

Koho hledáme?
Slečnu/ženu, kterou zajímá beauty/zdravý životní styl a přála by si pracovat ve světě krásy.
Zkušenosti v oboru mít nemusíš.
Pokud máš ráda aktivní práci, kde se pořád něco děje, tak u nás se Ti bude líbit.

- spolehlivost, flexibilita
- jen dlouhodobá spolupráce - cca 35-40 hodin týdně (možnost i brigády pro studentku na 10-20 hodin týdně)
- zkušenosti v oboru nejsou podmínkou

Nabízíme

- práci v příjemném prostředí a skvělý kolektiv
- benefity a provize
- možnost využívání služeb studia zdarma
- pravidelná školení a vzdělávání
- společenské eventy

Další informace

Studio Wellness Perfekt funguje již od roku 2012 a nachází se v centru Hradce Králové.
Jsme specialisté na lymfatický systém, zdraví je u nás vždy na prvním místě. Dále v naší nabídce máme moderní solária, kosmetiku a další. Akademie s workshopy a kurzy.

Informace o pozici

  • Terezie Hůlková
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 22-30 tisíc
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Možnost využívání služeb studia, společenské eventy
  • Vhodné pro: Slečny/ženy
  • Místo pracoviště: Wellness Perfekt - Karla Hynka Máchy, Hradec Králové