Nabídka práce > Operátor výroby - Přípravář

Operátor výroby - Přípravář

Náplň práce

Práce s časovými plány výroby: příprava harmonogramu výroby, sledování dodržování plánu a jeho začlenění do pracovního rozvrhu
Výpočet hodinových nákladů na provoz výrobních strojů
Organizace a plánování KVP procesu ve spolupráci s vedoucími směn a seřizovači
Vyhodnocení časové náročnosti výroby, vedení dokumentace o účetních nákladech výroby a vedení účetnictví v souvislosti se mzdovou agendou
Průběžná kontrola kvality realizovaných zakázek, dohled nad provedením případných oprav

Požadavky

Ukončené vzdělání v oblasti kovovýroby nebo operátora výroby
Znalost práce na PC a zkušenosti se systémem PPS
Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
Samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce v týmu, pečlivost

Nabízíme

Stabilní práce v zahraničí kousek od domova na hlavní pracovní poměr
Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
Podporu a pomoc česky mluvícího týmu

Další informace

Více informací na https://prace.starke-jobs.com/

Informace o pozici

  • Starke Jobs GmbH & Co.KG
  • Zahraničí
  • Obor: Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: německý
  • Plat: od 2.000 €
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Lengefeld