Nabídka práce > Asistentka, účetní

Asistentka, účetní

Náplň práce

Jsme nástrojářská firma pohybující se v Automotive průmyslu a do našeho týmu hledáme pracovníka na pozici finančního oddělení.
Tvou náplni práce bude:
• Příprava podkladů, formálních dokumentů pro jednatele firmy,
• tvorba reportů, statistik,
• zadávání došlých faktur, vydávání faktur, komunikace s externím zpracovatelem účetnictví
• zpracování mezd, docházky, personální agenda
• správa datové schránky firmy a další běžné administrativní úkony v kanceláři.

Požadavky

Hledáme aktivní osobnost se zájmem o profesi a chutí se učit novým věcem - vše nové tě zaučíme
Co očekáváme?
• ukončené maturitní vzdělání
• orientace v Zákoníku práce a souvisejících zákonech
• základní povědomí o legislativě pro zpracování mezd
• pokročilá úroveň znalosti práce s MS Office - Excel
• anglický jazyk na aktivní komunikativní úrovni - denně
• samostatnost, odpovědnost

Informace o pozici

  • DAE EU s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina - středně pokročilý
  • Plat: 30.000,- - 35.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Životice u Nového Jičína