Nabídka práce > Obchodní zástupce pro Brno a severní Moravu

Obchodní zástupce pro Brno a severní Moravu

Náplň práce

Naše společnost, MP KOVÁNÍ, působí na trhu již od roku 2008. Provozujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej v oblasti dveřních kování a doplňků na celém území České republiky.
Práce obchodního zástupce zahrnuje aktivní propagaci našeho zboží, získávání nových zákazníků, zpracování nabídek a poptávek, příjemné a vstřícné vystupování. Praxe v tomto oboru je výhodou. Nabízíme plat 25-60tis.

Požadavky

Milé a vstřícné vystupování, ochotu učit se novým věcem
maturitu
životopis prosíme posílat včetně fotografie

Nabízíme

zaměstnání u stabilní firmy, finanční ohodnocení + provize z obratu,

Další informace

nabídky prosíme zasílat na
pekna@mp-kovani.cz
pajkova@mp-kovani.cz

Informace o pozici

  • MP KOVÁNÍ s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25 - 60tis
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: k dispozici vůz, telefon, notebook
  • Vhodné pro: muže i ženy
  • Místo pracoviště: Morava