Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Máš plno času a chceš si přivydělat? Srší z tebe obchodní duch, umíš příjemně mluvit? To hledáme přímo tebe.

Na pozici obchodní zástupce budeš nabízet naše služby našim potencionálním klientům. Budeš nabízet služby z naší marketingové divize – Výroba webových stránek a jejich úprava, SEO, správa sociálních sítí, zabezpečení webu, grafika, reklama a mnoho dalšího. Nebudeš pro nás pracovat na plný úvazek, ale i přesto si, s trochou šikovnosti, budeš moct vydělat i více jak v normální práci.

Dám ti příklad, tvůj kamarád zakládá např. novou restauraci a potřebuje to rozjet. V dnešní době to nejde bez marketingu, tak mu ho nabídneš, sejdeš se s ním, projednáš co by potřeboval, doporučíš mu naše služby, a nasbíráš od něj informace. Poté nám informace předáš, a my ti dáme cenovou kalkulaci. V tomto příkladu si např. objedná náš kompletní balíček služeb – webové stránky, sociální sítě, foto&video, reklama offline i online. Řekněme, že to chce rozjeto opravdu ve velkém a tedy bude celková cena 150 000 korun. Protože ty máš 10%, máš z tohoto obchodu 15 000 kč. To není všechno, tímto se může stát tvým pravidelným zákazníkem a bude například chtít ještě něco dokoupit, z dokoupených služeb máš už 20%.

Toto znamená, že když se ti povede udělat takové zakázky 2-3 (dle našich zkušeností trávíš na jedné 10 hodin = 30 hodin celkem) za měsíc, máš plat mnohdy i vyšší,než by jsi pracoval na plný úvazek 160 hodin.

Nevíš co je SEO, jak se tvoří webové stránky, spravují sociální sítě atd.? Nevadí, dostaneš od nás kompletní školení, kde se vše potřebné naučíš.

Požadavky

Dobré komunikační schopnosti v českém jazyce
Minimálně základní škola
Obchodní duch
Příjemné vystupování
Zájem učit se nové věci

Nabízíme

Práce se zkušenými kolegy
Školení
Samostatnost
Velmi flexibilní pracovní doba
10%-20% provize z dokončené zakázky

Informace o pozici

  • TNTsoft
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: zavísí na výsledcích
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: studenty, důchodce, lidi na rodičovské dovolené
  • Místo pracoviště: Kdekoliv