Nabídka práce > advokátní koncipient

advokátní koncipient

Náplň práce

Advokátní kancelář v Týništi nad Orlicí (www.akmalijovsky.cz) nabízí uplatnění na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Poskytování právních služeb v různých oborech práva (generální praxe), přímý kontakt se školitelem. Životopis prosím, zasílejte na emailovou adresu info@akmalijovsky nebo mne přes messenger – nick: Petr Malijovský.

Požadavky

Nabízíme

Informace o pozici

  • Mgr. Petr Malijovský, advokát
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Právní služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 20.000 - 25.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Týniště nad Orlicí