Nabídka práce > Traktorista rostlinné výroby

Traktorista rostlinné výroby

Náplň práce

Zemědělské družstvo Luštěnice (okres Mladá Boleslav) přijme na středisko ve Smilovicích pracovníka na pozici TRAKTORISTA ROSTLINNÉ VÝROBY
Nástup ihned.
Místo výkonu práce: Smilovice (okres Mladá Boleslav)
Požadujeme: Řidičský průkaz sk. T (ostatní průkazy a osvědčení výhodou), výhodou SOU zemědělského směru – opravář, zemědělských strojů, traktorista – farmář (není podmínkou), časovou flexibilitu, pracovitost, zručnost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem).
Nabízíme: Pracovní doba 6.30 – 15. 00 mimo sezonu (v sezoně přesčasy podle polních prací), hodinová mzda 140 – 170,- Kč (podle druhu vykonávané činnosti), placené přesčasy, výkonnostní odměny, 5 týdnů dovolené, po zapracování smlouva na dobu neurčitou, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, příspěvek na tábor pro děti, možnost rekreace v podnikové chatě v Krkonoších, naturálie (pšenice, ječmen), pravidelné školení (svářeči, tlakové nádoby, VZV….), možnost přidělení bytu v podnikové bytovce.
Vhodné i pro absolventy (zaškolíme)
Kontakt: Ing. Petr Šourek 606 612 542, sourek@zdlustenice.cz

Informace o pozici

  • Zemědělské družstvo Luštěnice
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované jazyky: čeština
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Smilovice