Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro Prahu a okolí

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro Prahu a okolí

Náplň práce

Hledáme obchodního zástupce. Jedná se o novou na českém trhu nefrekventovanou, ale v dnešní době velice potřebnou nabídku parní a suché dezinfekce studenou mlhou (foggování) a ionizace. Jde o likvidaci škodlivých virů, (včetně covid-19), bakterií, plísní a zápachu. Ionizace má také velmi pozitivní vliv na potíže s dýcháním, pocit únavy, bolesti hlavy,zhoršené soustředění, úzkosti, problémy se spaním a potlačuji výskyt mikrobů v ovzduší.Naše služby jsou vhodné pro všechny veřejné prostory ( školy, školky, divadla, kina, restaurace, kanceláře, hotely, úřady aj.) domovní prostory i domácnosti. Takže obrovské pole působnosti a možnos opravdu vysokých výdělků.

Požadavky

Požadujeme jen komunikativnost, slušné, kultivované a reprezentativní vystupování. Alespon minimální zkušenost v jednání s vyšším managementem firem, úřadů.... je výhodou. Flexibilnost a chut se společně podílet na prosperitě a růstu KW-SERVIS

Nabízíme

Nabízíme férových 6% z podepsané a uskutečněné zakázky. Tak bude záležet jen na Vás kolik si vyděláte. Slouva DPP, OSVČ a transparentnost ukončených zakázek je samozřejmostí. Po zapracování bonusy a možný HPP.
Info o nás na WWW.KW-SERVICE.CZ

Informace o pozici

  • kw-service
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej, Ostatní, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: ČJ
  • Plat: 6% z uskutečněné zakázky
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha a okolí