Nabídka práce > pedagog

pedagog

Náplň práce

- příprava a realizace jednodenních i pobytových přírodovědných a environmentálně zaměřených výukových programů
- podíl na přípravě nových programů a pomůcek
- realizace prázdninových a víkendových akcí, možnost zapojení do vedení kroužků

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání v oblasti biologických či ekologických oborů, pedagogických přírodovědných oborů, oborů ochrany přírody či hodnocení kvality životního prostředí
- pedagogické vzdělání (nebo ochota si doplnit pedagogické minimum)
- výhodou: orientace v environmentální problematice a environmentální cítění, zkušenosti v organizaci táborových a víkendových aktivit, sportovní povaha, časová flexibilita

Nabízíme

- nástup od února či března, nástupní úvazek do výše 1,0
- platové ohodnocení dle platných tabulek (zařazení pedagog volného času)
- pestrou a kreativní práci v jedné z nejzkušenějších organizací zaměřených na environmentální a přírodovědné vzdělávání v ČR s možností uplatnit vlastní nápady a iniciativu
- možnost dlouhodobého profesního i osobního rozvoje v rámci vzdělávacího systému Lipky i zaměření na další aktivity (například zapojení do přípravy a realizace mezioborových projektů)

Další informace

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem posílejte do 30. listopadu

  • Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 31500
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Krásensko