Nabídka práce > pedagog

pedagog

Náplň práce

- příprava a realizace jednodenních i pobytových přírodovědných a environmentálně zaměřených výukových programů
- podíl na přípravě nových programů a pomůcek
- realizace prázdninových a víkendových akcí, možnost zapojení do vedení kroužků

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání v oblasti biologických, ekologických a příbuzných oborů
- pedagogické vzdělání (nebo ochota si doplnit pedagogické minimum)
- výhodou: orientace v environmentální problematice a environmentální cítění, organizace táborových a víkendových aktivit, sportovní povaha

Nabízíme

- nástup od května, nástupní úvazek do výše 0,5 s předpokladem postupného navýšení od září, platové ohodnocení dle platných tabulek (zařazení pedagog volného času)
- pestrou a kreativní práci v jedné z největších organizací zaměřených na environmentální a přírodovědné vzdělávání v ČR
- možnost odborného rozvoje i zaměření na další aktivity (například realizace a řízení projektů)

Další informace

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem posílejte do 13. dubna

  • Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 15500
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Krásensko