Nabídka práce > Social media manager

Social media manager

Náplň práce

Naše reklamní a PR agentura Olmerad, s.r.o. hledá nového kolegu na pozici Social Media Managera. Baví vás spravovat sociální sítě zajímavých klientů, komunikovat s nimi a připravovat pro ně strategie, kontent plán a každodenní obsah? Hledáte uplatnění pro své neotřelé kreativní nápady? Máte prostě „socky“ v malíku? Tak to nám pošlete svůj životopis, protože hledáme právě vás. ?
Jaká práce na vás čeká?

Budete součástí našeho marketingového týmu a vaší zodpovědností bude:

spravovat různé sociální sítě klientů
community management
accountská práce v oblasti social media – od briefu, přes komunikaci s klientem, spolupráci s kreativci a plannery až po vyfakturování zakázky
pomáhat s přípravou strategie sociálních sítí pro klienty
umět připravit kvalitní kontent plán
spolupracovat s našimi copywritery a accounty

Hledáme kolegu, který:

má zkušenosti se správou sociálních sítí a dobře jim rozumí
ovládá nastavení placené reklamy na jednotlivých sítích
má středně pokročilou znalost angličtiny
je komunikativní, flexibilní, pečlivý a má odpovědný přístup k práci
znalost grafických programů a základní znalosti PPC/SEO výhodou

Co nabízíme:

práce v rodinné společnosti v přátelském kolektivu
občasná práce z domova
MultiSport karta
krásné pracovní prostředí v historickém centru Prahy
nástup možný ihned

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Široká 36/5, Praha - Josefov
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Firemní akce
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Informace o pozici

  • Olmer ad s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované jazyky: čeština, angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 1 Široká 36/5 110 00