Nabídka práce > Pracovník v lehké výrobě - pouze OZP

Pracovník v lehké výrobě - pouze OZP

Náplň práce

Pro naší chráněnou dílnu v Liberci hledáme manuálně zručné pracovníky pro lehkou práci - ruční kompletace výrobků, skenování dokumentů apod. Práce v sedě. Je určená pouze pro osoby s fyzickou indispozicí OZP 1.- 3. stupně.

Požadavky

Není nutné mít praxi v oboru - zaučíme.
Pouze pro OZP 1.-3. stupně, zručnost, šikovnost, samostatnost.

Nabízíme

Pracovní úvazek: zkrácený 2-4- hod./den
Min. stupeň vzdělání: základní nebo střední odborné (vyučen).
Nabízíme:
- zaučení je samozřejmostí
- příjemné pracovní prostředí, bezbariérové
- v blízkosti Liberecké Arény, 1 minuta od autobusové a 600m od tramvajové zastávky
- odpovídající finanční ohodnocení a perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti.
- zaměstnanecké benefity

Informace o pozici

  • Aktivní život o.p.s.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 100 Kč/hodina
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: OZP
  • Místo pracoviště: Liberec