Nabídka práce > všeobecná sestra

všeobecná sestra

Náplň práce

Plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu.
Pozorování, hodnocení a zaznamenávání zdravotního stavu uživatele, vedení ošetřovatelské dokumentace.
Péče o zdraví uživatelů, spolupráce s praktickým lékařem a specialisty.
Pracovní doba od 6.00 do 18.00 denní.

Požadavky

-ovládání PC uživatelsky
-profesionalita, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, nestrannost, loajálnost, asertivita, empatie, iniciativa,
komunikativnost, týmová práce
-ochota dále se vzdělávat,
-zdravotní způsobilost,
-bezúhonnost

Nabízíme

dobrý kolektiv, využití FKSP /karty Sodexo, obědy/,možnost čerpat 5 dnů zdravotního volna.

Další informace

Pouze denní směny 11,5 hod.

  • Centrum sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně - Chrlicích
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 47000,--Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: všechny osoby, které splňují požadavky, chtějí pracovat a mají rádi svoji práci všeobecné sestry.
  • Místo pracoviště: Brno-Chrlice