Nabídka práce > Product Specialist

Product Specialist

Náplň práce

 Práce se svěřeným portfoliem v kategorii chřipka/nachlazení, intimní hygiena, ušní hygiena
 Monitoring konkurence a určení konkurenční výhody
 Analýza trhu a s tím spojená analýza prodejního potenciálu, trhových podílů
 Ve spolupráci s SM sledování a vyhodnocování prodejů v souvislosti s nastavenými či plánovanými strategiemi
 Organizace a zastřešení akcí na podporu prodeje, marketingových a komunikačních aktivit
Copywriting a copychecking – tvorba textů a aktualizace prodejních a tréninkových materiálů
 Školení obchodních reprezentantů včetně tvorby prezentací

Požadavky

 SŠ/ VŠ vzdělání
 Logické myšlení, schopnost zpracování a vyhodnocování informací
 Kreativní myšlení, výborné prezentační dovednosti
 Aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost
 Perfektní znalost českého jazyka
 Zkušenosti s analýzou tržních dat a jejich zpracováním (Excel, PowerPoint)
Výhodou bude:
 Praxe na pozici produkt/brand/marketing specialist
 Znalost AJ

Nabízíme

 Příjemné pracovní prostředí v malém přátelském kolektivu
 Neformální prostředí bez open space
 Mobilní telefon a notebook i k soukromému použití
 Pružná pracovní doba, po dohodě home office
 Stravenky
 Budget pro vlastní spotřebu produktů z celého portfolia
 Nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Herb-Pharma Corporation s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 3