Nabídka práce > STAVBYVEDOUCÍ

STAVBYVEDOUCÍ

Náplň práce

•řízení stavby nebo stavebních objektů dle projektové dokumentace a v souladu s rozhodnutími nebo jinými opatřeními dotčených úřadů
•kontrola a zabezpečení dodržování prováděných prací a provoz technických zařízení dle stanovených technologií, podkladů, norem a vyhlášek
•řízení a koordinace prací vlastních kapacit i externích dodavatelských firem
•vedení stavebního deníku
•proškolení řízených zaměstnanců z předpisů BOZP a PO
•zajišťování podkladů pro fakturaci, evidování případných víceprací, komunikace se stavebním dozorem a investorem
•dodržování firemních pravidel

Požadavky

•SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru – pozemní stavby
•praxe v řízení a vedení staveb
•znalost práce s PC, MS Office
•autorizace v oboru (autorizovaný technik/inženýr)
•ŘP sk. B
•samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost a aktivní přístup
•ochota cestovat

Nabízíme

HPP na dobu neurčitou (po zapracování)
•nástupní hrubou měsíční mzdu 45 000 – 60 000 Kč (dle délky praxe) s možností úpravy mzdy již po 3 měsíční zkušební době
•5 týdnů dovolené
•cestovní náhrady – velmi si vážíme Vaší ochoty cestovat, a proto nabízíme vyšší cestovní náhrady než zákoník práce
•pokud máte děti, tak pro ně dostanete příspěvek na dětskou rekreaci
•máme vlastní rekreační zařízení, kterých můžete využít za zvýhodněné ceny
•přispíváme na penzijní připojištění a životní pojištění
•není nic důležitější než zdraví a tak se snažíme pečovat i o to Vaše:
– když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days (zdravotní volno) ročně s plnou mzdou
– prevence je také velmi důležitá v péči o zdraví a tak můžete využít onkologických prohlídek zdarma, které pro naše zaměstnance pravidelně zařizujeme
– oblíbeným benefitem je u nás i očkování zdarma, nabízíme očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
•velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu
•dobrou práci dokážeme ocenit a tak se můžete těšit na výkonnostní odměny
•každoročně vyhlašujeme nejlepší zaměstnance roku, kteří se za toto ocenění můžou těšit na příjemný bonus
•neradi střídáte zaměstnání? Skvělé – loajality si velmi ceníme, a proto nabízíme nejvěrnějším zaměstnancům naší
•společnosti věrnostní odměny
•dále nabízíme odměnu za odpracované roky při odchodu do důchodu
•jste pravidelným dárcem krve či plazmy? Pokud ano, takovou skvělou aktivitu dokážeme ocenit finanční odměnou
•nabízíme zajímavé bonusy pro zaměstnance za doporučení kandidátů
•pokud rádi sportujete, budeme rádi, když se zúčastníte našeho sportovního dne
•dále nabízíme bezúročné půjčky
•pro osamělé zaměstnance pečující o dítě nabízíme několik dnů placeného volna ročně
•pokud se chcete dále vzdělávat, můžete využít možností rozvoje, které nabízíme

Pokud máte o uvedenou pracovní nabídku zájem a splňujete všechny požadavky, vyplňte následující formulář. V případě kladného posouzení Vaší nabídky budete pozván/a k osobnímu pohovoru.

Další informace

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Informace o pozici

  • OHLA ŽS, a.s.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 45 000 - 60 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: zázemí divize máme v Olomouci, Tovačovského 22, výkon práce na stavbách v Olomouci a Olomouckém kraji